niedziela, 25 stycznia 2015

Batman.

Heei kochani.
Proszę wysłuchać najbardziej głupiego wyjaśnienia, z jakiego powodu mnie tu nie było..
A więc. Na pewno zauważyliście, że mam nowy wygląd bloga. Bardzo za to dziękuję http://ikaa-blog.blogspot.com/ . No i przez ten czas jak wykonywała mi wygląd, to myślałam, że nie mogę pisać postów, bo z góry nie wyświetlał mi się przycisk ,,Nowy post: :')) Dzisiaj jakoś weszłam na blogspot i ku zdziwieniu CIĄGLE MOGŁAM PISAĆ POSTY.. Brawa dla mnie. :))
W sumie niczego mega ciekawego nie opisałabym, bo każdy dzień jest prawie taki sam.
Tyle, że wczoraj przyszła do mnie na noc Karolina. My nigdy nie możemy razem spędzić nocy i się nie najeść.. Ciastka, żelki i czekolady znikały tak szybko, że nie zdążałyśmy się zorientować. Było ogólnie bardzo fajnie. Nie zabrakło też szczerych rozmów, śmiechu na cały dom, w końcu mama nie wytrzymała i o 3 wstała i zaczęła nas uspokajać..
Bardzo się cieszę, że ten dzień minął inaczej, że trochę ,,uciekłam" od tej monotonii.
A jak wy spędziliście weekend?

piątek, 16 stycznia 2015

Zapomnij o wszystkim i zacznij żyć nowym życiem.♥

Heei.
Ostatnio większość ludzi próbuje walczyć z tą codzienną monotonią, lecz nie wszystkim się udaję. Nie wiem czy zauważyliście, ale coraz więcej jest tych ,,sad girl" tumblrów. Nie oszukując się to ja też mam czasami dość tego wszystkiego, ale trzeba dalej żyć i z tym walczyć.

Miałeś znajomych, ale Cię zostawili? Znajdź nowych, nie pogrążaj się w różnie wspomnienia związane z tamtymi.
Zła ocena w szkole? Usiądź i się poucz, może nie pójdziesz gdzieś poszaleć ze znajomymi, ale będziesz lepiej się uczył, a od tego zależy Twoja przyszłość.
Nie potrafisz zaakceptować siebie? Tego nie robi się w ciągu jednego dnia, małymi krokami idź do celu. Nie musisz być jak ta ,,idealna" laska z okładki, musisz być sobą i też będziesz idealna. Znajdź w sobie jakieś plusy, nie mów, że nie masz. Każdy je ma. Uśmiechaj się częściej i bądź miła dla innych, nawet dla swoich wrogów, a zobaczysz, że świat stanie się lepszy.

Zacznijmy doceniać to co mamy, a nie tylko użalać się nad sobą. Żyć pełnią życia wcale nie oznacza codziennych melanży z przyjaciółmi, rób to co lubisz, a w końcu będziesz szczęśliwa. Uwierz w siebie i pokaż, że możesz.