niedziela, 22 marca 2015

Spring.

Witam, skarbusie


Postów nie było jakiś czas, bo chciałam by post z sheinside był ciągle 1. Starałam się o współpracę, ale niestety, może innym razem się uda.:)
Przyszła już wiosna, na ulicy coraz cieplej. Ale o dziwo, dzisiaj u mnie spadł śnieg. Nadal świeci słonko, ale ziemię pokrywa biały puch, dziwne trochę.
Za ten czas, kiedy byłam nieobecna trochę tego wszystkiego się wydarzyło. Byłam na rejonowym konkursie z polskiego. Pochwalę się, że zwyciężyłam i pojadę na następny etap(ostatni) w kwietniu. Jak dowiem się kiedy dokładnie, to na pewno Wam o tym powiem. :)
20marca w naszej szkole odbył się Dzień Ucznia. Mieliśmy tylko 4 lekcje, a potem oglądaliśmy krótki występ i była loteria. Mój numerek okazał się szczęśliwy i wygrałam książkę, obsadkę i czekoladę. Czekolada zniknęła w 3minutki.:)
Cieszę się, że został tylko tydzień nauki i mam tydzień wolnego, potrzebuję w sumie tego. Ale nie do końca będę odpoczywać.. 31 marca jadę na olimpiadę biologiczno-chemiczną. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle. Ale o 1 miejscu to mogę pomarzyć, bo jak zobaczyłam zadania z zeszłego roku to złapałam się za głowę... Ale zobaczymy jak to będzie.:)
A Wy macie przerwę Wielkanocną? Jak tam u Was, pogoda dopisuje?