piątek, 24 kwietnia 2015

Testy.

Hello
Od dwóch dni siedzę w domu z powodu złego samopoczucia. Spędzam kilkanaście godzin za komputerem, oglądam mój ukochany serial, jem i piszę z przyjaciółmi. Mogłabym tak żyć zawsze, niestety w poniedziałek już prawdopodobnie pójdę do szkoły, ale tylko 4 dni, bo 1 maja(w moje urodzinki) jest dzień wolny.

Dzisiaj wieczorkiem świeciło słonko, więc na szybko wybiegłam na podwórko, cyknęłam kilka fotek i do domciu. Zdjęć może było z 20, zostały 2... Też tak macie?
O ile wiem, to 3gimnazjum pisali testy gimnazjalne? Jak Wam poszły? U nas takich testów nie ma. Tzn są większe sprawdziany/egzaminy w klasie 8(2gim),10 i 12. Pisałam już z litewskiego i zabrakło mi 0,1 do wyższej oceny, ale cóż... zdarza się. :)

niedziela, 12 kwietnia 2015

Akceptacja i wiara w siebie.

Heei

Bardzo często możemy spotkać osobę, która całkowicie nie akceptuje siebie. Dlaczego? Bo tamta ma chudsze nogi, lepsze ubrania, jest ładniejsza.
Fałsz, fałsz i jeszcze raz fałsz. Każda z nas jest prześliczna, ale to KAŻDA. Może któraś ma garbaty nosek, małe usta, sterczące uszka? A zobacz jakie masz śliczne włosy, oczka. Wszystko razem wygląda na prawdę ślicznie i każda z Was musi przestać patrzeć na siebie krytycznie i pokochać siebie.
Nie ma człowieka brzydkiego. Owszem są tacy, którzy o siebie nie dbają i swoim wyglądem odtrącają nas. Ale jeżeli każda z nas przestanie płakać, jaka to jest brzydka, a weźmie się w garść i zacznie o siebie dbać, to zobaczycie, że za Wami każdy będzie się oglądał.
Nie ważne czy człowiek jest chudy, czy gruby. Jeżeli będzie miał trochę olejku w głowie i będzie o siebie dbał to ludzi sami do Was przyjdą.
Nie porównujcie siebie z NIKIM. To Ty jesteś tą jedyną, ona nie jest i nie będzie Tobą. Nie przeżyje za Ciebie życia, tylko TY to zrobisz tak jak chcesz i będziesz najlepsza!
Teraz musisz się uśmiechnąć i zobaczyć do lusterka. Jednak jaka to śliczna jesteś, prawda?:)

poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Happy Easter

Witam Skarby.
Od razu chcę Wam życzyć Wesołych Świąt! Może ciut późno, ale nigdy za późno.:) Życzę Wam dużo zdrówka, miłości, ciepła rodzinnego oraz spełnienia marzeń.
Jak Wam minęły Święta? U mnie wszystko minęło rodzinnie, cichutko, przytulnie. Razem z rodzicami zjedliśmy wielkanocne śniadanie, a później cały dzień oglądaliśmy filmy(ponieważ rodzice złapali jakiegoś wirusa i są przeziębieni, eh), jedząc moje ukochane ciasto.
Dodatkowo wczoraj pierwszy raz od kilku(nastu?) dni pojawiło się słoneczko, ale niestety tylko na chwilkę. Na szczęście obiecają, że od następnego tygodnia będzie co raz cieplej i opublikuję na blogu mnóstwo moich zdjęć.:)
Jak u Was minął Lany Poniedziałek? 
Udało się kogoś oblać, a może ktoś oblał Was?