poniedziałek, 4 maja 2015

It's My Birthday

Heei
Może ktoś zauważył, że w pasku bocznym zmieniłam z 14 lat na 15. Właśnie dlatego, że 1 maja obchodziłam swoje urodziny. :)
Z jednej strony ciesze się z urodzin, ale z drugiej strony to smuci mnie, że czas tak szybko leci.
Urodziny spędziłam, że tak powiem ,,zwyczajnie". Nie było setki ludzi, były tylko najbliższe osoby i dużo jedzenia haha.
1 maja jest wolny dzień, więc przyszyły do mnie 2 najbliższe przyjaciółki, przyjaciel i kilka osób dorosłych. Od Karoliny i Nikolety otrzymałam pudło słodyczy, idealny prezent haha:)
2 maja odwiedzili mnie moje Skarby, które mieszkają ciut dalej ode mnie. Spędziłam idealnie z nimi dzień i noc. Było na prawdę wspaniale zobaczyć ich po dość długim czasie i móc wytulić każdego z osobna. 


Także oddzielnie chcę podziękować mojej przyjaciółce Kasi(może ktoś ją jeszcze pamięta? pisała tu kiedyś posta jak byłam nieobecna jakiś czas). 2 maja przyszła paczka od niej, ponieważ także mieszka dalej ode mnie. Zawartość paczki bardzo mnie rozczuliła i miło, że mimo kilometrów między nami, mam taką kochaną przyjaciółkę i o mnie pamięta. :)
Ogólnie chcę każdej osobie podziękować za najmniejsze życzenia. Dla osób, które były ze mną za to, że są. Pewnie bez nich urodziny byłyby nudne, a w życiu ogólnie byłoby trudniej. Dziękuję i kocham bardzo Was wszystkich