sobota, 25 lipca 2015

Dzieciństwo.

Czas leci jak szalony. Niedawno rodzice zmieniali nam pieluchy, a już pomagają przy wyborze gimnazjum/liceum czy pracy.
,,Ludzie w cza­sie swo­jego dzieciństwa tak bar­dzo pragną poz­na­wać świat, chy­ba tyl­ko po to, by kil­ka­naście lat później mieć na co narzekać. "
Nie wiem jak Wy, ale ja w wieku 5-6lat marzyłam by już iść do szkoły, teraz oddałabym wszystko za te chwile w przedszkolu. Pamiętam jak nie chciałam spać, a teraz najchętniej pospałabym 2-4godzinki po południu. Ale zawsze marzyłam by dorosnąć. Marzyłam o idealnym życiu, rodzinie i osobach obok. Myślałam, że wszystko jest takie super jak jest się dorosłym. Nie, nie mówię, że już jestem dorosłą osobą, ale 5-cio letnim dzieckiem też niestety już nie jestem. 
Dorastając wszystko się zmieniało i nadal się zmienia. Jednak wszystko nie jest takie łatwe jak sobie to wyobrażałam. Ludzie nie są tacy mili, sama nie jestem taką, jaką sobie siebie wyobrażałam.
Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu. Nadal jestem dzieckiem i nie chcę już dorastać, Wy także nie śpieszcie się dorastać. Wszystko co powinno się wydarzyć- wydarzy się, ale w swoim czasie. Doceniajcie to co macie TERAZ.
Jak wspominacie swoje dzieciństwo?

środa, 8 lipca 2015

Niedowaga? Tak, tego chcę!

Heej.
Ostatnio diety, odchudzanie, wyniszczenie stało się takie modne. Wiele dziewczyn dąży, by mieć wystające kości, obejmować udo rękoma, czy coś jeszcze. Powstaje coraz więcej blogów, tumblrów, asków dotyczących odchudzania. Co najgorsze- nie odmawiają tego, a namawiają do tego. Wmawiają młodym dziewczynom, które rozwijają się, rosną, dojrzewają, by się odchudzały. By niszczyły swój organizm, tylko po to, by być chudą.
Bardzo często na asku otrzymuję pytania ,,mam 10kg niedowagi, ale po mnie nie widać, jestem gruba", ,,mam wagę w normie, ale chcę schudnąć, jak szybko schudnąć?".
Niedowaga to taka sama choroba jak otyłość. To jest straszne. Zagraża życiu człowieka.
Zanim ktoś zacznie się odchudzać- udaj się do lekarza. Niech Cię zważy i zmierzy. Jeśli masz prawidłową wagę to po co chudnąć? Po co wyniszczać siebie? Chcesz, aby Twoi bliscy cierpieli? Wyobraź sobie ich nad Twoim łóżkiem, płaczących, bo ty umierasz. Umierasz, bo SAMA/SAM TEGO CHCIAŁAŚ/ŁEŚ.

Anoreksja, bulimia to zwykłe samobójstwo. Tylko takie dłuższe. Może trwać miesiącami, latami. Wpadniesz w to-już z tego nie wyjdziesz.
Na pewno każda/każdy z Was jest śliczna/ny. Każdy ma coś w sobie, TAK I TY TEŻ! Nie warto wyniszczać siebie. Możecie zdrowo jeść, uprawiać sport, ale z głową. Nie należy katować siebie ćwiczeniami 24/7 i mieć wyrzuty sumienia po każdym zjedzonym posiłku.
Musicie cenić siebie i swoich bliskich. Znajdźcie w sobie to ,,coś", kochajcie siebie, nie ma takiej drugiej osoby jak Wy!
PS jeśli ktoś ma problemy możecie mi pisać na e-mail. Pomogłam kilku osobom i każdego mogę wysłuchać, nie jesteś sama/sam!

sobota, 4 lipca 2015

Bitch better have my money.


Czeeść.
Właśnie wróciłam do domu z jeziorka, jem loda i piszę post. :)
Ogólnie dawno nie pisałam co u mnie, nie opisywałam co nowego. W sumie jeśli się zastanowić to nic się nie dzieje. Jest gorąco, nawet bardzo. Więc są tylko 2 rodzaje tego jak spędzam dzień. Siedzę w domu i oglądam serial(aktualnie oglądam PLL-polecam!!), a wieczorem wychodzę z kimś się spotkać. Lub spędzam dzień nad jeziorkiem.


Na razie nie mam większych planów, wszystko zależy od rodziców, a raczej od ich pracy. Tylko planuję spotkać się z przyjaciółmi, którzy spędzili razem ze mną moje 15-te urodzinki. :)
Wczoraj wieczorem poszłam z Karoliną na zdjęcia, niestety mam ich tylko kilka. Później do nas zaczął coś gadać jakiś Pan i uciekłyśmy z danego miejsca.. Odważne:)
Jeśli ktoś śledzi mojego aska to wie, że nie mam na obecną chwilę telefonu, bo coś się z nim stało. Dlatego nie będę przez kilka(naście??) dni obecna na instagramie i może mniej będę odpowiadała na asku.

środa, 1 lipca 2015

Dresslink wish list

Hi
Jakiś czas temu napisała do mnie Pani z dresslink. Lexi jest bardzo miłą osobą i zaproponowała współpracę. Na pewno każda chciałaby robić to co lubi i jeszcze mieć coś z tego. :)
Chętnie się zgodziłam, zrobiłam co prosili. Została mi tylko wish lista. Co nie jest łatwe, ponieważ rzeczy mają mnóstwo. Zaczynając od butów, ubrań i kończąc na zabawkach dla dzieci.
Oto kilka rzeczy, które wybrałam(bardzo proszę o klikanie w linki):
KLIK                                                                               KLIK

KLIK                                                                               KLIK


KLIK                                                                                KLIK

Mają mnóstwo innych rzeczy, które możecie znaleźć na ich stronie , więc zapraszam. Na pewno każda tam znajdzie coś dla siebie. :)
Proszę o klikanie w linki. Kto poklikał podajcie w komentarzu link do Waszego bloga i cenę przynajmniej jednej rzeczy. Wybiorę 5, które polecę w następnym poście.
Dziękuję!