środa, 26 sierpnia 2015

Last week.

Witam.
Jesień się zbliża wielkimi krokami, z czego wcale nie jestem zadowolona. Ale pogoda na to nie wskazuje, +33 i tak duszno, że nie ma czym oddychać. 
Ostatni tydzień chcę spędzić całkowicie na luzie, oglądając serial, a wieczorami(bo wtedy jedynie można gdzieś wyjść) spotykając się ze znajomymi. Smuci mnie, że to już ostatni tydzień. Fakt, nie należy się na tym aż tak skupiać, ale jak tego nie robić, gdy już najwyższy czas szykować się do szkoły? W Polsce kupiłam prawie wszystkie niezbędne rzeczy szkolne. Jedynie będą ,,większe" zakupy ubraniowe i już będę całkowicie przyszykowana do szkoły. Może napiszę posta ,,Back to school", ale nie obiecuję. Tylko chciałabym wiedzieć, czy chcielibyście?:)
A jak tam u Was? Już wszystko macie kupione?

sobota, 15 sierpnia 2015

Internetowa przyjaźń.

Witam wszystkich.
Na pewno wiecie(jak nie z aska to z poprzedniego postu), że niedawno wróciłam z Polski. Byłam u rodziny, a następnie pojechałam do mojej przyjaciółki-Klaudii.
Klaudzi poznałam na asku, potem zaczęłyśmy pisać na fb, a po kilku miesiącach pojechałam do niej. Mamy do siebie 800km. Ode mojej rodziny w Polsce, do Klaudusi jest +/- 90km.
Piątek, 7 sierpnia
Z rana zebrałam rzeczy i jakoś o 14 wyruszyliśmy z rodzicami w drogę. Po drodze zajechaliśmy do galerii, bo u Klaudii musiałam być o godzinie 17. Gdy przyjechaliśmy to od razu przywitała nas ze swoją Mamusią. Rzuciłam się na Nią i nie mogłam uwierzyć, że wreszcie widzę ją, stoi obok mnie, a nie oglądam jej zdjęcia czy nagrania.
W następnych dniach odwiedziłyśmy Energyland, Aushwitz, galerię, KFC itp. Na kolację jadłyśmy czekoladową czekoladę z goframi, w nocy wywalałam ją z łóżka. Słowem, było najlepiej.


Pamiętajcie, że kilometry nic nie znaczą jak jest chęć i zaufanie to na pewno sie zobaczycie!

sobota, 8 sierpnia 2015

Energylandia

Cześć, co tam u Was?
Jeśli ktoś czyta mojego bloga regularnie to wie, że od kilku dni jestem w Polsce. Z początku byłam w odwiedzinach u Cioci, a teraz od wczoraj jestem u mojej przyjaciółki Klaudii. :)
Przyjechałam do niej wczoraj wieczorem, dzisiaj z rana odwiedziłyśmy jej rodzinę, a następnie udałyśmy się do Energylandii. Długo się nad tym zastanawiałyśmy, bo w taki upał to mogło być nieciekawie. Na szczęście nikomu nic się nie stało i miło spędziłyśmy czas razem, a teraz odpoczywami sobie na balkonie.
 Energylandia- to największy park rozrywki w Polsce. Miło spędzicie czas jak z przyjaciółmi, tak z rodziną, czy młodszym rodzeństwem. Park jest ogromny. Możecie tam zjeść loda, obiad, wypić coś no i sprawdzić jak bardzo odważni jesteście. :)

poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Wyjazd do Polski.


Heej.
Dzisiaj do mnie doszła bluza z dresslink. Bluza jest CUDOWNA. Kocham AT i z chęcią będę w niej chodziła. Najważniejsze- to pierwsza tak bardzo kolorowa rzecz w mojej szafie. Otrzymałam też zakolanówki, które chyba zobaczycie w najbliższym czasie.:)
Ale nie wiem kiedy ponownie założę tę bluzę.. Jutro wyjeżdżam na tydzień do Polski, obiecują nawet do 40stopni, więc w takiej bluzie nie wytrzymałabym. Do Polski jadę jak 2 lata temu do rodziny, a później na kilka dni do mojej przyjaciółki Klaudii, którą poznałam przez internet. Pozdrawiam Klaudzi, kocham bardzo.
 Na pewno będą zdjęcia i post w czasie wyjazdu/od razu po tym jak wrócę. Miłego lata kochani!

A Wy jak spędzacie drugą połowę lata?